021-54508

گالری تصاویر

نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث
نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی(ایران هلث)  با ٢1 سال سابقه برگزاری، به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه می باشد که بصورت سالانه در حوزه سلامت با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کنسرسیوم تشکل های پزشکی کشور خرداد ماه هر سال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و سالانه بیش از 25000 نفر از این رویداد تخصصی بازدید به عمل می آورند.

نمایشگاه صنایع کشاورزی، موادغذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته تهران ( آگروفود) به عنوان بزرگترین و معروفترین رویداد تجاری مربوط به صنایع غذایی و تجهیزات کشاورزی در خاورمیانه معروف است. با توجه به نقش ارزنده و مهم نمایشگاههای بین المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری روز جهان و همچنین بمنظور معرفی توان تولید و صادرات ایران، نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع تهران معروف به ایران آگروفود هر سال در تهران برگزار می گردد.

ایران اگروفود
نمایشگاه ایران اگروفود
نمایشگاه دام، طیور و تجهیزات وابسته
نمایشگاه دام، طیور و تجهیزات وابسته

نمایشگاه دام، طیور و تجهیزات وابسته تهران (IRAN PLEX) با حضور تولیدکنندگان، واردکنندگان، متخصصین و فعالان اقتصادی این صنعت به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تجاری در سطح منطقه می باشد. این نمایشگاه به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولید کنندگان، بازرگانان و متخصصین بخش، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری و … همواره مورد توجه بوده است و مشارکت در این پدیده اقتصادی – تبلیغاتی می تواند بهره وری و بازخورد مطلوبتر را برای شرکت کنندگان فراهم سازد.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی صنعت تولید انواع نان صنعتی و ماشین‌آلات مربوطه، معرفی تولید کنندگان آرد و ماشین آلات مرتبط، خمیر مایه و بهبود دهنده، سازندگان سیلو، تجهیزات آزمایشگاهی و مشاوران صنعت نان و صنایع بسته‌بندی در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد. در این نمایشگاه شرکت‌های معتبری از کشورهای ایران، آلمان، اتریش، انگلستان، ایتالیا، ترکیه، سوئد، فرانسه، لهستان و کره جنوبی شرکت می‌کنند.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان
نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان
نمایشگاه تجهیزات شیمیائی و آزمایشگاهی شهر آفتاب
نمایشگاه تجهیزات شیمیائی و آزمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی مواد و صنایع شیمیائی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی شهر آفتاب هر ساله با هدف معرفی ظرفیتها و توانمندیهای کشورمان در حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی از ابعاد مختلف اعم از تولید ماشین­ آلات، مواد اولیه، تجهیزات و خدمات وابسته، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید و تامین کنندگان مواد و تجهیزات شیمیایی و آزمایشگاهی با مصرف کنندگان، عرضه آخرین پیشرفتهای صنعتی توسط شرکتهای پیشرو بین­ المللی، ایجاد فضایی برای تعامل بین فعالان حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی از قبیل تولیدکنندگان، بازرگانان، ارائه­ کنندگان خدمات و توزیع­ کنندگان و ایجاد بستری جهت تعامل هر چه بیشتر نهادهای علمی و پژوهشی کشور با صنعتگران داخلی و خارجی برگذار می‌گردد.