021-54508

کمپانی هیرایاما ژاپن

کمپانی Hirayama ژاپن با بیش از 93 سال تجربه یکی از بزرگترین و با سابقه ترین تولید کننده ها در زمینه انواع اتوکلاو های رومیزی و ایستاده در حجم های 6 تا 153 لیتر  در مدل های ساده و کمپرسور دار در دنیا می باشد.محصولات این کمپانی در مراکز بیمارستانی ، داروسازی ،دانشگاهی ،آب و فاضلاب و … مورد استفاده می باشد.

اتوکلاو های هیرایاما ژاپن امکان استریل نمودن در مود های استریل مایعات،استریل جامدات ، ذوب آگار و نگهداری آگار در دمای 135 درجه سانتی گراد با فشار  26/0 مگاپاسکال  را دارا می باشد.

یکی از مزیت های این کمپانی استفاده از سیستم اتوفیل بوده که این امکان را به اوپراتور می دهد هنگام استفاده از دستگاه اضافه نمودن و تخلیه آب به صورت کاملا اتوماتیک انجام گردد همچنین استفاده از پورت USB یکی دیگر از امکانات اتوکلاو های هیرایاما بوده است.

درب های محصولات این کمپانی به صورت کاملا اتوماتیک و پنوماتیک باز و بسته می گردد (بدون دخالت دست) و همچنین تمامی پروسه استریل از زمان روشن شدن ، گرم شدن ، استریل ، تخلیه بخار و سرد شدن را در صفحه نمایش LCD دستگاه میتوان رویت نمود.کنترلر میکروپروسسور ، برنامه ریزی زمانی و دمایی ، تایمر داخلی تا 300 درجه ، آلارم سر ریز مخزن از دیگر مزایای این کمپانی ژاپنی می باشد.

جنس تمامی محصولات این کمپانی استیل ضد زنگ بوده و با بالاترین کیفیت ممکن به تولیدات خود ادامه می دهد.

هیرایاما
هیرایاما
هیرایاما