021-54508

کمپانی جولابو آلمان

کمپانی Julabo آلمان با بیش از 50 سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات کنترل دمایی دقیق و مطمئن فعال بوده است. امروزه جولابو یک کمپانی پیشرو و لیدر است. کمپانی جولابو نقش بسیار مهمی در زمینه تولید و توسعه ی دستگاه های کنترل دما بر پایه ی سیالات داشته است و ایده های نو و خلاقانه ی مهندسین این کمپانی فرم دهنده ی بازار این صنعت بوده است. این تجربه همواره در حال تکامل و بهتر شدن است. جولابو جایی است که آینده و کنترل دما به واقعیت تبدیل می شوند.

تحقیق، توسعه و تولید زیر یک سقف!

همه ی مراحل توسعه و تولید، از طراحی و توسعه ی سخت افزار تا تولید نرم افزار، نمونه های پروتوتایپ و تولید انبود در داخل سالن انجام می پذیرد. بدین صورت کنترل کیفیت دقیق و یکتا روی همه ی موارد تولید انجام می شود.

طراحی برجسته برای روبرویی با هر چالشی

کمپانی جولابو از تکنولوژی های نوین کنترل دمایی استفاده می کند.

مسئولیت پذیری در کل دنیا

جولابو به عنوان یک تولید کننده ی بین المللی به همه ی مشتریان خود احساس مسئولیت پذیری دارد. چهارصد کارمند مشغول در این کمپانی براساس یک هدف واحد دور هم جمع شده اند: برای اینکهاز رضایت مندی شما شما به عنوان یک مشتری جولابو مطمئن شویم .

کیفیت بالا منطبق با استانداردهای جهانی

کمپانی جولابود از سال 1994 توسط بر اساس استاندارد DIN EN ISO 9001 تایید شده است. محصولات این کمپانی با سختگیرترین استانداردهای آلمانی و اروپایی و جهانی مطابقت دارند. هرکدام از قطعات پس از تولید محصول نهایی از چند مرحله کنترل کیفیت عبور می کنند تا اطمینان حاصل شود دستگاهی که بدست شما می رسد سالم و بدون هرگونه ایرادی باشد.

دستگاه های این کمپانی در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، دارویی، آرایشی، بهداشتی، خودروسازی، کشاورزی، ناباروری، خوراک دام، بسته بندی، صنایع خودروسازی، رنگ و رزین، صنایع شیمیایی، شوینده آرایشی، بهداشتی، معدن و فلزات، آب و فاضلاب، آکواریوم، پرورش آبزیان و… استفاده می گردد.

جولابو
جولابو
جولابو