021-54508

کمپانی سینار انگلستان

کمپانی Hygiena انگلستان با بیش از 40 سال سابقه پیشتاز در ارائه راه حل های اکتشاف، تشخیص و کنترل سریع بار میکروبی به رنج وسیعی از صنایع مختلف همچون صنایع غذایی، نوشیدنی، مراقبت های بهداشتی و شخصی، هتلداری و دارویی می باشد. این کمپانی با استفاده از فناوری های پیشرفته و اختراع های ثبت شده سیستم های کنترل ATP (آدنوزین تری فسفات)، تشخیص پاتوژن بر پایه روش های PCR، سیستم های انگشت نگاری DNA، تست های آلرژی، تست های پایش محیطی و … فراهم کرده است. دستگاه اندازه گیری سریع بار میکروبی تحول عظیمی در سطح پاکیزگی کشور ایجاد نموده است. این تکنولوژی این امکان را برای مصرف کنندگان محترم فراهم نموده تا در کوتاه­ترین زمان ممکن (15 ثانیه) و با بالاترین میزان دقت (0.1 فمتومول بر دقیقه ) بتوانند مقدار آلودگی را در سطوح گوناگون و آب تشخیص دهند.

این کمپانی در سال 2010 تقدیر نامه بهترین تولید کننده CO2 اینکوباتور با بالاترین کیفیت در سطح دنیا را از مرکز ناسا آمریکا دریافت نموده است.

لوگو این کمپانی از سه مثلث قرمز رنگ تشکیل شده است که بیانگر :محصولات ممتاز ، بهترین بسته خدماتی ، مشاوره حرفه ای می باشد.شعار این کمپانی ((بهترین شرایط برای موفقیت شما )) بوده است و در حال حاضر 150 نماینده در سر تا سر دنیا با 5 دفتر اصلی در 5 قاره جهان تاسیس نموده است.

سینار
سینار
سینار