Telephone: 021 54508

هرمل آلمان

معرفی کمپانی Hermle

 

کمپانی Hermle آلمان با بیش از 60 سال تجربه یکی از بزرگترین و با سابقه ترین تولید کننده ها در زمینه انواع سانتریفیوژ ها  و میکروسانتریفیوژ ها در دنیا می باشد.

سانتریفیوژ های هرمل آلمان قابلیت کارکرد با مدل های ساده و یخچالدار با سرعت های مختلف از 1500 تا 30000 دور در دقیقه و در حجم های مختلف از 1.5 تا 1000 سی سی را دارد.مدل های یخچالدار این کمپانی به شکلی طراحی شده است که  در دمای 20- درجه به هیچ وجه یخ نزده و به راحتی هر چه تمام تر درب دستگاه به صورت اتوماتیک باز می گردد.

روتورهای ساخت این کمپانی در مدل های انگل و سوئینگ طراحی شده است و امکان استفاده تا حجم های 4000 سی سی نیز امکان پذیر خواهد بود.

محصولات این کمپانی شامل:سانتریفیوژ های ساده یونیورسال و یخچالدار، میکروسانتریفیوژ های ساده و یخچالدار، سانتریفیوژ های با سرعت بالا ، سانتریفیوژ های با حجم بالا ،سانتریفیوژ های مخصوص PCR و استریپ ، سانتریفیوژ مصارف نفتی مطابق با استاندارد ASTM

تمامی سانتریفیوژ های ساخت این کمپانی امکان تشخیص اتوماتیک روتور را دارا می باشد.همچنین مجهز به نمایشگر دیجیتال سرعت ، زمان ، RCF و دارای کنترلر میکروپروسسور با قابلیت برنامه ریزی زمانی می باشد.

آلارم هنگام اتمام آزمون از دیگر مزیت های این کمپانی آلمانی است.

ارسال نظر
سعید : رفع مشکل بسته نشدن درب سانتریفیوژ
0 0
سلام مشکل ما این است که سانتریفیوز hermel z216 دربش بسته نمشود لطفا کمک کنید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام لطفا با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید و مشکل دستگاه را با بخش فنی مطرح کنید. با تشکر 021-54508
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 4 کاربر