Telephone: 021 54508

خدمات پس از فروش

شرکت راهکارهای علمی و صنعتی ساتر به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های آزمایشگاهی کشور مفتخر است با ارائه خدمات پس از فروش گسترده و مداوم در سطح کشور توانسته گام بلندی در این امر مهم بر دارد. این شرکت با در اختیار گرفتن نیروهای فنی، متخصص، با تجربه، خبره و آموزش دیده در محل کمپانی­های نمایندگی و دریافت گواهینامه­های بین المللی معتبر و همچنین در اختیار داشتن بزرگترین انبار قطعات یدکی محصولات تحت نمایندگی خود توانسته در راستای هدف رضایتمندی مشتری به بالاترین درجات دست یابد.

از جمله خدمات پس از فروش این شرکت یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش بوده و همیشه در تلاش است نصب و راه اندازی محصولات ارائه شده در کمتر از 72 ساعت در کلیه نقاط ایران با موفقیت و بالاترین سطح کیفیت صورت پذیرد. دریافت رضایتمندی دائمی مشتریان این شرکت صحه بر مطالب فوق دارد.

متخصصین فنی شرکت با تکیه بر دانش بالای خود و امکانات موجود توانسته اند کوچکترین دغدغه و نارضاتی را از ذهن مشتریان دور کنند و بهترین خدمات را با توانایی های بالای خود با بهترین کیفیت ممکن در اختیار مشتریان قرار دهند.

این شرکت با در اختیار داشتن بزرگترین انبار قطعات یدکی آزمایشگاهی توانسته در ارائه قطعات اصلی و اورجینال به عنوان پر افتخار ترین شرکت در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی شناخته شود.

شعار خدمات پس از فروش این شرکت (دستگاه آزمایشگاهی خواب ندارد) بوده و برای رسیدن به این هدف متعالی از هیچ کوشش و تلاشی دریغ ننموده است.

 

ارسال نظر
دکتر فاطمه رخصت ... : تعمیر سانتریفوژ هرمل مدلz320 یا معرفی نم ...
0 0
شماره تماس01342634290 طبق گواهی کالیبراسیون این مرکز درمانی دستگاه اختلاف دور کمتر از حد مجاز است مثلا روی سرعت تنظیمی عدد 2مقدار سرعت دور دستگاه719 است ولی باید1000دور باشد یا در عدد3 سرعت 1236 به جای 2000 است
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
1 / 10
از 2 کاربر